O nás

Elpida je nezisková organizace, která od roku 2002 podporuje seniory v aktivním životě. Provozuje 2 vzdělávací centra v Praze, celorepublikovou bezplatnou telefonickou Linku seniorů 800 200 007, vydává časopis VITAL, má dámský pěvecký sbor Elpida a stojí za projektem Ponožky od babičky. Elpida je průkopníkem mediálního vzdělávání seniorů a leaderem ve vzdělávání pracovníků se seniory v lektorské akademii SEFTE. V současné době připravuje unikátní e-learningovou platformu, která umožní seniorům z celé ČR lepší přístup ke vzdělávání i kultuře.

nn- Hlavní partner platformy

NN Životní pojišťovna je třetí největší životní pojišťovnou na českém trhu, kde působí už přes 30 let. Spolu s NN Penzijní společností je součástí mezinárodní finanční skupiny NN. V NN se tématu dlouhověkosti intenzivně věnují, a proto se stali po letech vzájemné spolupráce i hlavním partnerem naší unikátní e-learningové platformy Elbot. Díky tomu jsme mohli zavést i finančně náročnější tematické celky nabízející třeba výuku angličtiny online nebo němčiny pro začátečníky, nebo i cvičení podle návodu, jakým je zejména oblíbený čchi kung.

NN pojišťovna prostřednictvím životního pojištění pomáhá finančně zabezpečit své klienty v případě nepříznivé životní situace. Nově svým klientům nabízí i pojištění dlouhodobé péčekteré je s ohledem na prodlužování délky našeho života čím dál zajímavějším produktem.